Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Промислові пелетні твердопаливні котли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Твердопаливні пелетні котли – висока економічність та безпека

Для обігріву великого приміщення та економії грошей підійде пелетний котел. Конструктивні особливості деяких моделей дозволяють використовувати не тільки пелети, а й інше тверде паливо. Пристрої від Maxiterm оснащені керамічним відсіком для завантаження вугілля або дров, який розташований у середньому відсіку. Бункер для розсипних дрібнощільних фракцій (пелет) встановлюється поруч з опалювальним обладнанням, а горілка кріпиться на нижню дверці. Увімкнення та вимкнення горілки, а також подача палива повністю автоматизовані і не потребують присутності людини. Котли на пелетах безпечні, сертифіковані та складені відповідно до ДСТУ України.

Принцип роботи котлів на пелетах та висока економічність від Maxiterm

  • Нагрівання води відбувається між стінками оболонки (у рубашці), які виконані зі сталі товщиною 5 мм. 
  • Вода подається по трубах за допомогою циркуляційного насоса. 
  • За необхідності, пелетний котел можна підпалювати будь-якими видами матеріалу одночасно. 
  • Спочатку горить крупна фракція, а потім система автоматично подає розсипний матеріал в топку.

Встановлюючи пелетний котел вітчизняного виробництва, ціна на який трохи вища за інші види пристроїв, ви економите на паливі. Пр есована дрібна сировина горить довше і виділяє більше тепла, а завдяки автоматичній системі регулювання горілки, вона економічна. Купити пелетний котел в Києві, Харкові та Одесі можна не лише для приватного будинку або виробництва. Його можна встановлювати в громадських закладах як додатковий або основний вид опалення. У результаті пелетний котел, ціна на який трохи вища за інші типи, окупається швидше. Опалювальне твердопаливне обладнання у значній мірі допомагає економити в зимовий період. Тривале горіння сировини, її автоматична подача в бункер, а також висока ступінь згоряння забезпечить постійне тепло в приміщенні.

Продаж недорогих котлів на пелетах в Україні

Пелетні котли – це вигідне автономне опалення, яке можна легко регулювати самостійно, не залежно від підвищення цін на гарячу воду. Усі витрати на зимовий період можна розрахувати ще до початку сезону. На пелетні котли ціна залежить від його потужності. Maxiterm представляє економічні моделі з різними характеристиками, які мають тривалий термін роботи та офіційну гарантію.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору