Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Твердопаливні котли тривалого горіння

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Котли, що продовжують горіння твердого палива українського виробництва

Професійне обладнання, яке зручно використовувати для великих приміщень, - це твердопаливний котел тривалого горіння. Моделі цієї серії мають перевагу з точки зору безпеки. Важливою складовою є корпус, товщина сталі якого становить 5 мм. Також в пристрої є простий доступ до приладів, вбудовані датчики та механізми управління. Вибраний з необхідною потужністю, один теплоагрегат здатен обігріти від 170 квадратних метрів до 500 залежно від відповідного розведення труб. Його легко монтувати з циркуляційними насосами. Монтаж необхідних елементів відбувається через задню стінку. Купити недорогий твердопаливний котел тривалого горіння можна для установки опалення в будинку, на виробництві, будівництві промислових теплиць та інших об'єктах.

Особливості моделей котлів на твердому паливі тривалого горіння професійної серії

Твердопаливні котли тривалого горіння, вироблені в Україні, мають аккуратний зовнішній вигляд, зручне устрою відсіків та простий доступ для очищення. Принцип роботи - нагрівання води, що знаходиться між зовнішнім корпусом та тілом агрегата. Котел на твердому паливі, розрахований на тривале горіння, має на передній стінці три дверцята. Вони ущільнені керамічним шнуром для більшої безпеки. З часом шнур може дещо зв ільнитися. Щоб уникнути втрати тепла та потрапляння диму у приміщення, дверцята можна вирівняти регулюючими болтами. Купити твердопаливний котел для тривалого горіння можна з максимально продуманою конструкцією. Завдяки можливості зняти піддони, теплообмінник легко очищується.

  • Установка оснащена об'ємною топкою.
  • Котли на твердому паливі тривалого горіння використовують всі доступні види сировини: від великих дров до пелет.

В результаті цього в нижньому відділенні може утворюватися кокс. Для того, щоб все спалювалося до кінця, відділення обладнане шурфовочним механізмом. Він розбиває залишки, перетворюючи їх у попіл.

Купити недорогий котел ТТ тривалого горіння в Україні

Однією з важливих особливостей є те, що котли тривалого горіння на твердому паливі можуть працювати без постійного спостереження. Вони створені у компактних розмірах та встановлюються в невеликі приміщення. Замовити твердопаливні котли тривалого горіння в Харкові, Вінниці, Запоріжжі, Львові, Житомирі, Сумах, Миколаєві та Херсоні, ціну яких залежить від потужності, можна обрати в магазині Максітерм. Якість обладнання підтверджена сертифікатами ДСТУ.

Вгору